Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sądu Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Niezależnie, czy korzystasz z komputera stacjonarnego (PC), laptopa, czy smartfona etc. - problem z wejściem na nasze strony może się pojawić.

Dlaczego tak się dzieje ?
Problem z wejściem na serwisy Polskich Mediów Niezależnych pojawił się już w roku 1998, kiedy to 5 stycznia oficjalnie powstało wydawnictwo i serwis Infoekspres Polska, a potem szereg innych serwisów i wydawnictw, które działały na serwerach zagranicznych.
W roku 2008 została wykupiona domena Infoekspres.pl, a potem inne. W praktyce Polskie Media Niezależne zaczęły działać na polskich serwerach. Problem z wejściem do serwisów www pojawił się natychmiast i trwa do dnia dzisiejszego.
Ten sam problem powstał z chwilą powstania serwisów www Kancelarii „PrawoMocny” w początku roku 2023-go.

Oczywiście, to nie są przypadki, kiedy przeglądarki informują internautów, że nasze serwisy są: zawirusowane, nie istnieją itd. lub nie można wejść z przyczyn technicznych, bowiem nie posiadają zabezpieczeń: „https” - czyli wykupionych płatnych certyfikatów. W zależności od przeglądarek na ekranach różnych urządzeń z których, korzystają internauci – pokazują się różne komunikaty i ostrzeżenia o wydumanych zagrożeniach, oszustwach etc.

Dodać przy tym należy, że preparowane są fałszywe linki/odnośniki do naszych stron z lipnymi certyfikatami, które mają za zadanie zniechęcać internautów do wchodzenia na nasze strony www lub poddawać pod wątpliwość naszą wiarygodność.
1. Przykład: „https://” - w początkach naszych adresów, jest zamierzonym przekierowywaniem na nie nasze strony.
2. Przykład: „https://www.szczecin.infoekspres.pl” lub „https://www.infoekspres.pl” – jest zamierzonym działaniem.

W rzeczy samej na nasze strony www wejść zawsze można wpisując zawsze: „http://...” lub http://www... albo tylko: www... - i nazwę, czyli domenę/adres naszej wybranej strony, a także tylko nazwę strony...pl.
Wiarygodność naszą zawsze można sprawdzić, wchodząc na stronę Krajowego Rejestru Sądowego, w skrócie KRS - https://wyszukiwarka-krs.ms.gov.pl/ .
Sprawdź naszą działalność wpisując do wyszukiwarki nasz: nr KRS 0001054604, nr NIP 8513298492, nr REGON 52620305500000.
Wszystko zrób na zasadzie: „kopiuj i wklej”

Uwaga !
Większość problemów z dostępem do naszych stron stwarzają przeglądarki: Google Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge.
W takim przypadku potrzeba zainstalować następujące przeglądarki: Mozilla Firefox, Opera, MI lub DuckDuckGo.
Wymienione przeglądarki polecam na: komputery, laptopy, tablety i smartfony. W smartfonach jest najwięcej problemów z wejściem na nasze strony www.

Pamiętaj !
Komu zależy na tym, aby ludzie nie mogli nas znajdować i czytać naszych wiadomości lub korzystać z naszych usług ?
Odpowiedź jest prosta, jak budowa cepa: Wrogom i zdrajcom.
Mając na uwadze celowe przypadki, w dostępie do naszych stron www – proszę o dokumentowanie i sygnalizowanie takich problemów.
Z przejawami bezprawia potrzeba walczyć, jednocząc wszystkie siły.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.
Tel. bezpośredni +48 792 878 969, w godz. 08.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2023
http://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 1 styczeń 2024 rok, godz. 13:48

nach oben