Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sądu Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Szanowni Państwo !
Polacy, Siostry i Bracia !

W związku z czteromiesięcznym opóźnieniem w rejestracji Kancelarii „PrawoMocny” sp. z o.o. staramy się, aby jeszcze w tym roku przyjąć pierwszych klientów zainteresowanych naszymi usługami, którzy praktycznie już od kwietnia 2023 roku czekają na otwarcie naszego biura.
Z racji tej, że duża liczba ludzi zdecydowana jest zlecić nam szereg usług takich między innymi jak: zakładanie Autonomii, zakładanie ksiąg rodowych, dziennikarskie śledztwa, uczestniczenie w sprawach karnych i cywilnych (jawnych i niejawnych), obronę praw rodziców i dzieci (wydobycie dzieci z domów dziecka itp. placówek), wydobycie ludzi z zakładów psychiatrycznych i więzień (którzy w nich przebywać nie powinni), odzyskiwanie pieniędzy z: ZUSu, KRUSu, banków i innych instytucji, odzyskiwanie niezapłaconych rachunków/faktur etc. - postanowiliśmy, że w miesiącu grudniu otworzymy nasze biuro dla zainteresowanych wyżej wymienioną tematyką, ludzi którzy się umówią na termin, w dniach 14-15 i 18-20 grudnia 2023 roku, w godzinach: 10.00-14:00
Na rozmowę w sprawach wymienionych umówić się będzie można w dniach: 7-8 grudnia, w godzinach pracy Kancelarii „PrawoMocny”, tj. czasie 08.00-16.00.

Zgodnie z informacją wcześniejszą - nie ma możliwości przyjęcia kogokolwiek w Kancelarii „PrawoMocny”, bez umówienia się.
Z uwagi na bezpieczeństwo siedziba Kancelarii „PrawoMocny” została objęta ochroną elektroniczną i fizyczną.
Wszelkie naruszenia prawa będą rozwiązywane przy pomocy Narodowego Sądu Arbitrażowego, działającego w ramach Konwencji Nowojorskiej z 1958 roku.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
https://kancelaria.sz-prawomocny.pl/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.
Tel. bezpośredni +48 792 878 969, w godz. 08.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2023
https://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 6 grudzień 2023 rok, godz. 15:54

nach oben