Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sądu Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Po blisko 14 latach nadchodzi czas rozliczenia za rabunek.
Każdy, kto okrada innego Polaka - musi być rozliczony.
Kradzież 1 złotówki jest kradzieżą.
Jeżeli ktoś komuś ukradł złotówkę, to powinien oddać 10 złotych !
Zgodnie z Konwencją Nowojorską z 10 czerwca 1958 roku dającą prawo sądzenia przed Narodowym Sądem Arbitrażowym wszelkich łotrów, w tym rabusi i aferowiczów - będę żądał 1 200 000 zł (jednego miliona dwustu tysięcy złotych) za rabunek mojego mienia, które zostawili mi moi rodzice.
Każdy rabuś, który imiennie przyczynił się do tego bezprawia będzie musiał oddać moim komornikom część tej sumy uczciwie podzielonej.
Sprawiedliwość dziejowa nadchodzi !

Uwaga !
Jeżeli jesteś pokrzywdzony/a lub znasz ludzi pokrzywdzonych w Polskim Związku Działkowców, w tym okradzionych na różne sposoby, pozbawionych prawa do działki, a też domku i wszelkiej infrastruktury znajdującej się na działce etc. - skontaktuj się ze mną bezpośrednio, zgłaszając mi sprawę lub do mojej Kancelarii „PrawoMocny”

Proszę się niczego nie obawiać i nie dać się zastraszyć.
Wszelkie groźby kierowane do Was lub Wam bliskich, czy też znajomych i nieznajomych - proszę też zgłaszać.
Razem zrobimy porządki ze związkiem, który zamiast chronić dzialkowców, bo takie są celu każdego związku, to rabuje ich mienie i dokonuje szeregu innych przestępstw.
Niestety, dobra passa złodziejska - nie trwa wiecznie.
Sądy państwowe oraz organy ścigania rzadko stają po stronie działkowców.
Czas to zmienić, aby nikt się nie odważył nikogo okradać w PZD i interpretować Prawa w dowolny sposób i wygodny dla niego.
Wszystkie tego typu sprawy muszą trafić do publikacji, dlatego osobiście dopilnuję, aby wszyscy Polacy - dowiadywali się o takich sprawach.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.
Tel. bezpośredni +48 792 878 969, w godz. 08.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2023
http://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 29 grudzień 2023 rok, godz. 08:02

nach oben