Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sądu Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Rolnicy !
Wykonujcie filmy i zdjęcia, ponadto notujcie nazwiska wszystkich agresorów w mundurach.

***********************
Art. 52 Kodeksu wykroczeń. Kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.

***********************

Uwaga !
Wszyscy rolnicy, którzy nie mogą lub nie mogli kontynuować legalnych zgromadzeń publicznych mających miejsce w Polsce od początku roku 2024-go - z uwagi na przeszkadzanie w tym funkcjonariuszy policji - prosimy o składanie takich informacji do Kancelarii "PrawoMocny" w Szczecinie.
Wszystkie sprawy skierujemy do realizacji prawnej, a w przypadku koniecznym do realizacji komorniczej.
W przypadku ochrony sprawców wykroczeń przez instytucje państwowe - wszystkie sprawy skierujemy do Narodowego Sądu Arbitrażowego w Szczecinie.
W sprawach przeciwko funkcjonariuszom policji, gdzie dokonano przestępstw sporządzimy Prywatne Akty Oskarżenia, następnie skierujemy do sądów powszechnych, ponadto zajmiemy się kompleksową obsługą prawną takich procesów karnych.
Sprawy poprowadzimy podobnie dla: hodowców, plantatorów, myśliwych, leśników, przewoźników, budowlańców, wszystkich innych przedsiębiorców oraz kibiców i tzw. kiboli.

Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny” Rok 2023-2024
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.
Tel. bezpośredni +48 792 878 969, w godz. 08.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2024
http://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 20 marzec 2024 rok, godz. 09:15

nach oben