Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sądu Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Wersja Papierowa: Dr Stanisław Burzyński: Czy powstanie klinika leczenia raka w Polsce ?

Nie jest tajemnicą, że doktor Burzyński od lat 70-tych mieszka i pracuje w Teksasie, gdzie w roku 1976 założył swoją klinikę i z powodzeniem leczy ludzi chorujących na raka.
System w USA wydał przez wiele lat 60 milionów dolarów z kieszeni podatników – na procesy przeciwko niemu, aby stracił licencję lekarską, zbankrutował, tym samym przestał skutecznie leczyć ludzi.
Stanisław Burzyński wygrał wszystkie procesy, w ramach których za legalne leczenie ludzi groziła mu kara 290-ciu lat więzienia oraz wielomilionowa grzywna.

Leczenie w Ameryce jest finansowo nieosiągalne dla Polaków

Lot do Ameryki, utrzymanie się w USA i koszty leczenia są ogromne, dlatego nieliczni Polacy mogą się leczyć w klinice doktora Stanisława Burzyńskiego.

Doktor Stanisław Burzyński doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wiele lat temu próbował w Polsce klinikę swoją otworzyć. Z informacji publicznych wiadomo, że w roku 2014-tym nie było dla jego projektu wsparcia.
Jak się okazuje dr Stanisław Burzyński nie musiał i nie musi szukać wsparcia, poparcia, czy też uzyskiwać zgody na otwarcie kliniki leczenia raka w Polsce, bowiem zgodnie z prawem taką instytucję może założyć jako swój amerykański oddział w Polsce z siedzibą w Teksasie.

Mając na uwadze tak dobrą wiadomość, to z powodzeniem można stwierdzić, że doktor Stanisław Burzyński będzie mógł w Polsce leczyć swoich rodaków, a także pacjentów z innych krajów w Europie, którzy się do niego zgłoszą.

Z racji powyższej sprawą zainteresowała się Kancelaria „PrawoMocny” w Szczecinie. W ramach ochrony prawnej i patronatu Infoekspres Polska – Polskich Mediów Niezależnych - postanowiono szeroko:
Punkt 1. Propagować skuteczną metodę leczenia raka prze doktora Burzyńskiego.
Punkt 2. Rzetelnie informować potencjalnych pacjentów i ich rodziny w temacie leczenia.
Punkt 3. Tworzyć bazę ludzi zainteresowanych leczeniem i kontaktować z dr Stanisławem Burzyńskim.

W ten sposób oczywisty i realny zostanie przygotowany plan budowy kliniki w Polsce.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
https://kancelaria.sz-prawomocny.pl/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.
Tel. bezpośredni +48 792 878 969, w godz. 08.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2024
https://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 19 czerwiec 2024 rok, godz. 16.21

nach oben